Mobilne myjnie parowe

Charakterystyka linii mobilnej parownic

Oferujemy Państwu zaawansowane technologicznie mobilne myjnie parowe, które znajdują zastosowanie w usuwaniu nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń z zewnętrznych i wewnętrznych elementów samochodów, a także sprawdzają się w myciu silników, dezynfekcji klimatyzacji, odchwaszczaniu czy też czyszczeniu ciężarówek i maszyn budowlanych/rolniczych. Ekonomiczne i niezawodne, a do tego łatwe w sterowaniu, pozwalają na usprawnienie procesów mycia za pomocą pary wodnej. Poszczególne modele maszyn wyposażone zostały w wiele przydatnych funkcji, takich jak system sygnalizacji braku wody czy sygnalizacji błędów, które znacznie usprawniają użytkowanie. Na uwagę zasługuje mobilna myjnia parowa Astra Steamer CHEMIK, która została wyposażona w zbiornik chemii do jeszcze efektywniejszego usuwania zabrudzeń.

Astra Steamer Manual

tylko 19900 zł brutto

więcej

Astra Streamer Manual to pierwsza mobilna myjnia parowa na polskim rynku, która od 2009 roku cieszy się niezmienną popularnością wśród użytkowników. Dzięki temu, że jest w stanie poradzić sobie z najcięższymi pracami, model ten sprzedał się w tysiącach sztuk – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Manual to niezawodność i siła.

Astra Steamer Compact

tylko 19900 zł brutto

więcej

Najnowsza odmiana myjni Astra, wyposażona w napęd diesla oraz zmodyfikowane przednie koła, które dają doskonałą swobodę manewrowania w warunkach myjni stacjonarnej. Astra Streamer Compact posiada wiele atutów, wśród których najważniejsze to niezawodność działania, trwałość, łatwość obsługi, moc oraz prosta konstrukcja.

Astra Steamer EVO

tylko 21900 zł brutto

więcej

Prezentujemy niezwykle wydajny i najbardziej zaawansowany pod kątem technologicznym oraz elektronicznym model myjni parowych Astra Streamer. Spośród innych wyróżnia się możliwością sterowania elektrozaworami z poziomu panelu, oraz funkcjami – rozpoznawania źródła zasilania w wodę i płynnej regulacji stopnia nasycenia pary wodnej wodą.

Astra Steamer CHEMIK

tylko 22900 zł brutto

więcej

Mobilna myjnia parowa Astra Streamer Chemik to następca modelu EVO, który dzięki zbiornikowi chemii umożliwia jeszcze skuteczniejszą walkę z najtrudniejszymi zabrudzeniami, które gromadzą się np. na felgach czy nadkolach. To, automatyczne napełnienia bojlera i inne funkcje sprawiają, że mycie jest jeszcze łatwiejsze.

Astra Steamer HYBRID

tylko 24900 zł brutto

więcej

Idromatic stworzył pierwsze na rynku połączenie mobilnej myjni parowej i ciśnieniowej, które posiada zbiornik chemii, wykorzystywany podczas pracy urządzenia w trybie wysokociśnieniowym. Astra Streamer Hybrid to najnowsze rozwiązanie, które zostało zbudowane na bazie modelu EVO.