Myjnie parowe

Cieszące się w Polsce coraz większą popularnością myjnie parowa to wydajne urządzenia, dzięki którym możliwe jest oczyszczanie dużych powierzchni bez używania szkodliwych chemikaliów oraz bez ryzyka uszkodzenia podłoża. Dzięki wytwarzaniu pary oraz możliwości podgrzania cieczy, myjnia parowa pozwala na usuwanie najbardziej intensywnych, również zeschniętych zabrudzeń. Czyszczenie tego typu jest bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i środowiska, a obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Oferujemy maszyny o zróżnicowanych parametrach, których efektywność można dostosować do własnych potrzeb, wielkości powierzchni, a także rodzaju zastosowania. W naszym rozbudowanym asortymencie znajdziecie Państwo profesjonalne sprzęty najbardziej cenionych producentów na rynku, takich jak Tecnovap czy Idromatic.


Masz pytania? Zadzwoń tel.: 508 017 831 lub napisz
 


 

Myjnie parowe
Mobilne myjnie parowe

więcej

Charakterystyka linii mobilnej parownic

Każda mobilna myjnia parowa dostępna w naszej ofercie pozwala na szybkie i skuteczne mycie wewnętrznych i zewnętrznych elementów samochodów i motocykli, a także sprawdza się w dezynfekcji klimatyzacji, czyszczeniu pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych itd.

Myjnie parowe
Parownice profesjonalne

więcej

Charakterystka linii profesjonalnej myjni parowych Tecnovap

Znajdziecie tu Państwo szeroką gamę urządzeń parowych zaprojektowanych przez firmę Tecnovap z myślą o zastosowaniach profesjonalnych. Większość myjni jakie tu znajdziecie jest prekonfigurowana, co oznacza że w cenie myjni parowej znajdują się już różnego rodzaju akcesoria takie jak węże parowe, szczotki, szczoteczki lub lance.   Parownice w tej linii nie posiadają możliwości podłączenia do wody bieżącej, obudowa ich wykonana jest z twardego PCV lub stali malowanej proszkowo. 

Myjnie parowe profesjonalne najczęściej kupowane są przez hotele, myjnie samochodowe, przedszkola, firmy usługowe czy restauracje np. do odtłuszczania zapleczy kuchennych.


Masz pytania? Zadzwoń (508 017 831) lub napisz:

info@multi-matic.pl 


 

 

 

Myjnie parowe
Parownice przemysłowe

więcej

Charakterystka linii przemysłowej myjni parowych Tecnovap

Przemysłowa linia parownic Tecnovap została zaprojektowana z myślą o zakładach produkcyjnych i usługowych borykających się z silnymi zabrudzeniami. Asortyment parownic przemysłowych dochodzi do mocy 40kW. Myjnie parowe wyszczególnione poniżej zazwyczaj są konfigurowane indywidualnie tzn. że klient samodzielnie dobiera potrzebne węże i akcesoria. W większości maszyn standardowo instalowany jest natrysk gorącej wody i detergentu a także możliwość podłączenia wprost do sieci wodociągowej. Wszystkie maszyny wykonane są ze stali nierdzewnej.  

Myjnie parowe przemysłowe najczęściej kupowane są przez zakłady produkcji spożywczej, mechanicznej, elektromechanicznej, drzewnej. Idealnie sprawdzą się piekarniach, mleczarniach, odtłuszczaniu stali, myciu linii produkcyjnych. 


Masz pytania? Zadzwoń (508 017 831) lub napisz:

info@multi-matic.pl


 

Myjnie parowe
Akcesoria do myjni parowych

więcej

Myjnie parowe
Części zamienne do myjni parowych Astra

więcej