Odświeżacze powietrza

Tenzi Sani Plus

więcej

Gotowy do użycia, bakteriobójczy preparat do sanifikacji - neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (nikotyna, mocz, ryby, stęchlizna itp.), stosowany również jako dodatek zapachowy do środków czystości. Charakteryzuje się ostrym zapachem, odświeża powietrze, hamując powstawanie przykrych zapachów przez dłuższy okres czasu...

Tenzi Top Fresh

więcej

Odświeżacz powietrza. Gotowy do użycia odświeżacz powietrza; posiada przyjemny, długotrwały świeży zapach; nie pozostawia plam; nie zawiera gazów.

Tenzi Top Fresh Orginal Alure

więcej

Odświeżacz powietrza z dodatkiem olejków zapachowych. Zapach perfumowany - energetyzujący, świeży z nutą mandarynki i białego piżma. . Odświeżacz z dodatkiem olejków zapachowych w atomizerze. Zapach perfumowany.

Tenzi Top Fresh Madame

więcej

Zapach z lekką nutą orientalnego jaśminu i wanilii. Odświeżacz z dodatkiem olejków zapachowych w atomizerze. Zapach perfumowany. Na długo odświeża powietrze dodatkowo hamując powstawanie przykrych zapachów. Dzięki atomizerowi łatwy w aplikacji. Nie pozostawia plam.

Tenzi Top Fresh GT sinesca

więcej

Odświeżacz powietrza o zapachu perfumowanym. Likwiduje oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Długotrwałe działanie. Nie plami pryskanych powierzchni.

Tenzi Top Fresh GT lendi

więcej

Odświeżacz powietrza o zapachu owoców egzotycznych. Likwiduje oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Długotrwałe działanie. Nie plami pryskanych powierzchni.

Sani Plus GT green tea

więcej

Środek o zapachu zielonej herbaty do odświeżania tapicerki samochodowej, układów wentylacji. Sanifikacja układu klimatyzacji oraz cyrkulacji powietrza w pojazdach mechanicznych. Trwale likwiduje nieprzyjemne zapachy, również na powierzchniach tekstylnych.

Sani Plus GT flowery

więcej

Profesjonalny środek zapachowy do odświeżania układu klimatyzacji oraz wnętrza samochodu. Środek o zapachu kwiatowym do sanifikacji i odświeżania układu klimatyzacji oraz cyrkulacji powietrza w pojazdach mechanicznych. Trwale likwiduje nieprzyjemne zapachy, również na powieżchniach tekstylnych.

Sani Plus GT forestus

więcej

Profesjonalny preparat do sanifikacji i neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Gotowy do użycia preparat do sanifikacji – neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (nikotyna, mocz, ryby, stęchlizna, itp.), stosowany również jako dodatek zapachowy do środków czystości. Środek o zapachu leśnym do sanifikacji...

Sani Plus GT kawa

więcej

Preparat o zapachu kawowym - długotrwale odświeżający wnętrze samochodu. Gotowy do użycia, bakteriobójczy preparat do sanifikacji – neutralizacji nieprzyjemnych zapachów (nikotyna, mocz, ryby, stęchlizna, itp.), stosowany również jako dodatek zapachowy do środków czystości...